הדפס
  • ראשי
  • בלוג
  • איזון בין צורכי שימור הטבע לצורכי פיתוח של האדם גם בפעילות החינוכית המתקיימת בבתי ספר

איזון בין צורכי שימור הטבע לצורכי פיתוח של האדם גם בפעילות החינוכית המתקיימת בבתי ספר

12 יוני 2014 תגיות: שיקום נחלים

בעידן כמו של היום, כנראה שגוגל נהפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, הרי שלא היינו מדמיינים את חיינו בלעדיו, כל החיפושים שלנו מתבצעים בגוגל וכל שירות אומוצר שנרצה לחפש נחפש בו, כוח עצום שכזה יצר תחום שנקרא SEO ובמילים פשוטות יותר קידום אתרים, תחום זה התפתחרבות והיום עסקים רבים משתמשים בשירותיו, אז בואו נתחיל ללמוד עוד…

מה זה קידום אתרים

קידום אתרים הוא מכלול של פעולות על מנת להביא אתר לתוצאות החיפושהראשונות במנועי החיפוש ואצלנו הישראלים בגוגל שהוא הדומיננטי ביותר אצלנו, קידוםאתרים התפתח מהדרישה של בעלי עסקים להביא לקוחות חדשים ולשלוט בכוח שמנועי החיפושהם נתיב להבאת תנועה ולקוחות חדשים לעסק.

מה עושים בקידום אתרים בגוגל

קידום אתרים הוא לא מדע מדויק אך בכל הסבך יש שיטות שהוכחו כיעילות ועליהן מתבססים מנועי החיפוש ובניהן:

קישורים – קישורים מהווים המלצה על אתר מסוים, ככל שיהיו לאתר יותר קישורים ככה הוא ידורג יותר טוב במנועי החיפוש, גוגל רואה את הקישורים כהמלצה על אתר אחר, אתר שהוא טוב ועל כן מדרג אותו יותר טוב – יותר קישורים יותר כוח לאתר.

תוכן איכותי – אם פעם היה אפשר להתבסס על קישורים בלבד או על דרכים רבות לרמות את גוגל, העידן הזה נגמר, היום לאחר עדכון שהוציא גוגל שנקרא פנדה ובא לתת דגש על איכות, האתר צריך להכיל תוכן איכותי, ככל שהוא יכיל יותר תוכן איכותי כך הוא ידורג יותר טוב.

אופטימיזציה – לאופטימיזציה של אתר מרכיב חשוב ומרכזי בקידום אתר, לפעמים האתרים בנויים בטכנולוגיות כמו Flash/ Javascript שגוגל אינו יודע לקרוא, במקרה כזה לא יהיה ניתן לקדם את האתר ויהיה צורך לשנות אותו.

לפוסט זה 0 תגובות לכתיבת תגובה

הוסף תגובה

בחנו את הידע שלכם וענו על שאלות בנושאים שונים.

הידעת??

history

טחנת קמח היסטורית, תהפוך למרכז ההדרכה הראשון בארץ לשיקום נחלים

לאורך הקישון עברה דרך הים העתיקה שחיברה בימי קדם את מצרים עם סוריה, אנטוליה, ומסופוטמיה. ערים עתיקות רבות נבנו באגן הקישון, עדות לכך נמצאת בתלים הרבים אותם ניתן לראות כיום. הגדולים והחשובים בינהם: תל יקנעם,  תל מגידו, תל שמרון, תל קשיש ותל חנתון.