הדפס

הצהרת נגישות

אתר נגיש

כאשר מדברים על אתר אינטרנט נגיש, מתייחסים לאופן שבו הוא מאפשרים לכל האנשים הגולשים בו – עם ובלי מוגבלות – רמה שווה של חוויית גלישה.

בדצמבר 2013 עברו תקנות חדשות לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (1998). סעיף 35, המופיע בתקנות אלו, מתייחס להנחיות להנגשת אתרי אינטרנט בישראל.

האתר עומד בתקינה WCAG 2.0 ברמה AA שנערך ע"י הארגון הבינלאומי W3C, ומקיים את הנדרש בהתייחס לסעיף האינטרנט בתקנות הנגישות לשירות.

האתר נבנה על בסיס מערכת ניהול תוכן וורדפרס (WordPress), הנחשבת כמערכת נגישה ברמה גבוהה מאוד.

תאימות האתר

מערכות הפעלה – האתר מותאם לשימוש במערכות הפעלה Windows, Linux ו-IOS.

שימוש בפלטפורמות שונות – השימוש באתר אפשרי במחשבים נייחים וניידים, מחשבי לוח וטלפונים ניידים.

התאמה לדפדפנים – האתר מותאם למערכות ההפעלה הבאות: כרום, פיירפוקס, אקספלורר וספארי. התאמת הדפדפנים נעשית עבור גרסה אחת אחורה.

שימוש בטכנולוגיה מסייעת

באתר זה ניתן לעשות שימוש כמו שהוא. יחד עם זאת, ניתן למטב את חוויית הגלישה באמצעות ביצוע התאמות מסוימות. למשל: שימוש בתוכנת הקראה, הגדלת הגופנים וכו'.

פניות הציבור

בעוד שאנו פועלים בכל עת כדי להבטיח את נגישות האתר, ייתכן שבכל זאת תתקלו בחלקים או ביכולות שטרם הונגשו. על כן, במידה ונתקלתם בקושי מסוים אל תהססו לפנות אלינו כדי שנוכל לפתור את הבעיה. אנו מבטיחים כי כל פניה תיבחן בכובד ראש.

לפרטים נוספים ולכל שאלה, אנא פנו אלינו.

מידע נוסף

הנגשת אתרי אינטרנט – אתר נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנת נגישות לאתרי האינטרנט – סעיף 35 בתקנות נגישות לשירות – אתר נגישות ישראל

המדריך להנגשת אתר אינטרנט – אתר נגישות ישראל

בחנו את הידע שלכם וענו על שאלות בנושאים שונים.

הידעת??

parks

פארק אקולוגי על שטח של אלפי דונמים מתוכנן בלב עמק יזרעאל

אגם ברוך, נחפר בשנות החמישים על ערוץ הקישון, לצורך תפיסת מי שיטפונות להשקיה חקלאית. באגם ברוך השתמרו מיני צומח רבים שאפיינו את נוף הביצות של עמק יזרעאל  וקיימים בו שפע של מיני ציפורים, ביניהן מינים נדירים בסכנת הכחדה עולמית. באתר תוכלו לפגוש פלמינגו, עיט שמש (דורס בסכנת הכחדה חמורה עם מוטת כנפיים באורך 2.2 מטרים) ו-30 % מהאוכלוסייה העולמית של המין הנדיר ברווז משוייש. כיום משמש האתר לויסות מי שטפונות ותפיסת מים לצורכי השקיה. רשות ניקוז ונחלים קישון מקדמת הקמה של פארק אקולוגי שיכלול שיקום בתי גידול לחים, שבילי הליכה ורכיבה, נקודות תצפית, בריכות קבועות ומרכז מבקרים. כל זאת במרחק הליכה מתחנת כפר ברוך העתידית של רכבת העמק.